O naší společnosti REAL PREMIUM s.r.o.

Na začátku druhé poloviny roku 2013 vstupuje na realitní trh v České republice nová Realitní kancelář. Její hlavní heslo je „Pod křídly zkušených“. Toto heslo výstižně charakterizuje, jakým směrem se chceme a budeme ubírat. Flexibilita, profesionalita a hlavně mnohaleté zkušenosti celého vedení společnosti Realitní kancelář je zárukou toho, že naši klienti dostanou od nás především maximální realitní servis při prodeji, pronájmu či nákupu nemovitosti. Česká společnost REAL PREMIUM s.r.o. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmu nemovitostí a k tomu poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit.

Další službou je přímý odkup nemovitostí za okamžitou platbu a to díky silnému finančnímu zázemí společnosti REAL PREMIUM s.r.o.

 


Umožňujeme našim partnerům využívat všech výhod v podobě minimalizace vstupních nákladů na služby pro výkon zprostředkování realitních zprostředkovatelů nezbytný. V krátké době chceme disponovat pobočkou sítí realitních kanceláří s mnohaletou realitní praxí, které dnes a denně implementují své zkušenosti, poznatky a invence mezi jednotlivé partnerské realitní kanceláře a jejich makléře formou profesní spolupráce. Právě zkušenosti našich partnerů jsou základní podmínkou pro poskytování kvalitních služeb našim klientům. K naší podnikatelské činnosti využíváme veškeré moderní metody, postupy a procesy hodné počátku třetího tisíciletí. Dokážeme flexibilně rozhodovat a přizpůsobovat se aktuálním potřebám našich klientů, partnerů a trhu díky jednoduché a transparentní struktuře společnosti. Jsme členem Realitní komory České republiky.

Obchodní firma : REAL PREMIUM s.r.o.

Sídlo společnosti : Tř. Maršála Malinovského 1393, Uherské Hradiště 686 01

Identifikační číslo: 02336022

Jednatel společnosti : Roman Vyklický

Telefonní kontakt : + 420 739 05 69 06