O nás

Pod křídly zkušených

Společnost REAL PREMIUM s.r.o. vstoupila na trh v roce 2013. Již od počátku jsme se řídili heslem “Pod křídly zkušených”. Toto heslo nás vystihuje: flexibilita, profesionalita a mnohaleté zkušenosti. Realitní kancelář je zárukou toho, že naši klienti dostanou od nás především maximální realitní servis při prodeji, pronájmu či nákupu nemovitosti. Naši makléři jsou kvalifikovaní odborníci se zkušenostmi a férovým jednáním. Vaši poptávku odborně zpracují a v co nejkratším čase vyřídí k vaší spokojenosti.

Naše společnost se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem nemovitostí a poskytováním právního a finančního poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí vám můžeme zajistit i přímý odkup nemovitostí s okamžitou platbou.


Pomůžeme vám při prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti

Jsme členem Realitní komory České republiky. Naše realitní kancelář je zárukou maximálního proklientského servisu při prodeji, pronájmu či nákupu nemovitosti. Trh s realitami je silně konkurenční, a proto ke každé poptávce přistupujeme zodpovědně a pečlivě. Samozřejmostí je využívání moderních metod a procesů hodných počátku třetího tisíciletí.

Mnohaletou realitní praxi denně rozšiřujeme o nové zkušenosti, poznatky a invence mezi jednotlivé partnerské realitní kanceláře a jejich makléře formou profesní spolupráce. Právě zkušenosti našich partnerů jsou základní podmínkou pro poskytování kvalitních služeb našim klientům.


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
*
lname: phone: email: